Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovolená - chata

29. 7. 2009

Všem začala dovolená koncem páteční pracovní doby, ale já šla ještě v pondělí do práce. Mamka s bráchou odjeli na chatu už v neděli ráno, ale já využila víkend úplně jinak.

V sobotu ráno jsme s otcem vyjeli směr Mladá Boleslav na NVP. Výstava byla trošku deštivá, ale dopadla nad očekávání dobře. Atýsek si v kruhu vyběhal úžasnou známku V2, z čehož mám obrovskou radost. V neděli jsem ještě vyrazila na cvičák, přečkala pracovní pondělí a v úterý ráno hurá směr chata.

Protože je náš pražský byt poměrně malý na skladování po domácku vyrobených překážek na agility, předem jsem si zakoupila překážky TRIXIE, které nám na cvičení bohatě stačí, mohu je odvést kamkoliv a jsou poměrně skladné. Už asi tušíte, v jakém duchu se nesla naše dovolená. Aty si cvičení agility užíval. Skočky jsou podle něj úžasná zábava, je ochotný skákat kdykoliv, kdekoliv, jakkoliv a hlavně za cokoliv. Slalom je poněkud nudnější, ale za kus žvance se ho prý možná i naučí :o). Aby to nebyla taková nuda, každý den čekala na Atyho jiná sestava. Myslím, že Aty i já jsme našli to správné nadšení do tohoto sportu. Po konci dovolené budeme muset zase začít chodit někam na nějaký pořádný trénink, aby nás nadšení nepřešlo.

Krom agility jsme dovolenou trávili procházkama, pozorováním oveček, ale samozřejmě i relaxováním, ale dovolená ještě nekončí....

 

FOTO