Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rád...

 

... zlobím a válím se paničce v posteli. Vždycky všechno v té posteli zpřeházím a pak si lehnu a spinkám. Je to strašná sranda. Panička to po mém řádění vždycky uklidí a já to můžu jít zpřeházet znova. Nejvíc mě baví hrát si s jejíma plyšákama, ona to sice nevidí moc ráda, ale chvilku mě nechá. Postel je fakt suprové místo na hraní. Vždycky po ránu, když panička už moc dlouho spí a já chci, aby se mi věnovala, hupsnu do postele za ní a ještě dlouho se mazlíme.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

... si hraju s paničkou. To je moc důležité a navíc je to sranda. Většinou se přetahujeme o hračky, míčky a frisbee. Pořádná přetahovaná dokáže fakt zvednout náladu a zvedá mi sebevědomí, protože mě panička chválí jakej sem šikovnej, když se o míček pořádně rvu. Kolikrát u toho i vrčim jak sem nadšenej. Jen mě občas mrzí, že v zápalu boje kousnu do paničky. Sice mi za to nevynadá, ale vidím, že jí to bolí.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

... si samozřejmě hraju s kamarádama. To je také důležitou součástí mého života. S kámošema se vždycky úžasně vyblbnu. Moc rád si hraju s Brucem, je to malej prďola a já ho učím jednu nezbednost za druhou. Panička se směje, že si z něj vychovám druhého Atyho a asi je to pravda. Super hra je také s Šakalem nebo s bráchou Artem. Mám spoustu kamarádů na hraní a důležité je, že mám i spoustu kamarádek. Když k tomu přidám super paničku, tak sem vlastně moc šťastný pes :o)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

... cvičím. Není to tak super jako hraní, ale je to fajn. Pomalinku přicházím poslušnosti na chuť. Panička se snaží najít nejlepší metodu, jak mě motivovat, ale chce to čas. Hodně na procházkách cvičíme chůzi u nohy a celkem nám to jde. Nejdříve mě snažila namotivovat na míček, ale ten mě zajímá, jen když si jdeme hrát. Když ho má v ruce a chce abych se na něj jen díval, tak mě to neba a radši koukám všude okolo. Ale jakmile veme do ruky něco dobrého na zub, mohu si hlavu vykroutit jen abych tu ňamku nakonec dostal. Na odměnky se mi chodí dobře, je to fajn.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

  Obrazek